Powered by Smartsupp
  • +420 724 194 184
  • info@maxglamour.sk

Platobné podmienky

Tovar objednaný prostredníctvom maxglamour.sk  je možné uhradiť:

a) Dobierkou, tj. zaplatíte v hotovosti pri dodaní tovaru. Tento spôsob platby je možný iba pri dodaní tovaru na dodaciu adresu objednávateľa prostredníctvom prepravnej spoločnosti

b) Bankovým prevodom č.ú : 131-1694740277/0100 

     IBAM: CZ6101000001311694740277

c) Platba Gopay – viac informácií tu: www.gopay.cz

Neplatíte príplatok za dobierku !

Prosíme, nezabudnite uviesť variabilný symbol, ktorý je uvedený v prehľade po dokončení objednávky a tiež v prichádzajúcom e-maily po dokončení objednávky!

Variabilný symbol = číslo vašej objednávky

Pri platbe bankovým prevodom zaplatíte za tovar pred jeho dodaním. Tento spôsob platby je možné využiť pri doprave tovaru na dodaciu adresu objednávateľa prostredníctvom prepravnej spoločnosti, Podklady k platbe (číslo účtu, variabilný symbol a čiastka k úhrade) sú uvedené v prehľade po dokončení objednávky a v prílohe e-mailu, ktorý Vám bol odoslaný po uskutočnení objednávky.

Tovar bude odovzdaný na prepravu až po prijatí platby na účet predávajúceho.

O odovzdaní tovaru na prepravu budete informovaný e-mailom. Pri doručení tovaru na dodaciu adresu a spôsobu platby dobierkou je pracovník prepravnej spoločnosti povinný vydať príjmový doklad. Pri preberaní tovaru od prepravcu si ho dôkladne skontrolujte či nie je viditeľne poškodený vonkajší obal, alebo či zásielka obsahujúca krehký tovar nevydáva podozrivé zvuky. Pri akejkoľvek pochybnosti spíšte na mieste s vodičom reklamačný protokol, uľahčí sa tým riešenie škodovej udalosti vplyvom prepravy. Zásielky, u ktorých je vonkajší obal viditeľne poškodený nepreberajte a v čo najkratšej dobe o tejto skutočnosti informujte dodávateľa e-mailom alebo telefonicky.

Tovar je zákazníkovi doručený prostredníctvom prepravnej spoločnosti na adresu uvedenú na formulári objednávky v bode ,,Dodacia adresa“.